REFERENCIE

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva a niekoľko stoviek úspešne ukončených projektov, čo dokazujú aj naše referencie. Prečítajte si, ako boli s našou prácou spokojní investori.

Výborná firma – všetko vybavené za pol hodiny – rýchla komunikácia ale hlavne konkrétne riešenie 🙂 ďakujem

Matystav je firma, ktorá nám postavila domček na kľúč, s ich prácou sme nadmieru spokojní. Ich služby odporúčam sú profesionáli.

Stavebná firma MATYSTAV BUILDING nám v Senici zabezpečovala stavebné práce v priestoroch nových kanceárií – stavanie priečok + práce s tým spojené. Čas aj kvalita realizácie bola perfektná. Pracovníci sú profíci. Zveríme im aj ďalšie práce v prípade potreby.

Profesionálny, čestný tím, všetko dokonale a rýchlo spravené, maximálna spokojnosť, excelentná komunikácia, vždy keď sa obrátime na túto firmu! Doporučujem vrele!

Veľmi šikovní team ľudí, ktorí svoju prácu majú radi, robia ju precízne a s radosťou. Radosť s nimi spolupracovať 😉

Velmi prijemna spolupraca s mladymi profesionalmi, ktorej cielom bola kompletna rekonstrukcia 1-izb. bytu v Senici. S vysledkom som nadmieru spokojna nielen po estetickej stranke, ale hlavne co sa kvality tyka. Dakujem velmi pekne Matusovi Klenovi a jeho timu za odvedenu pracu a zelam mnozstvo dalsich spokojnych klientov.