KOĽKO STOJÍ STAVBA DOMU?

Plánujete si postaviť vlastný dom a zaujíma vás, koľko stojí stavba domu vo vašom prípade? Cena stavby domu môže byť ovplyvnená mnohými faktormi, ako sú veľkosť a typ domu, typ pozemku, lokalita, použité materiály aj úroveň dokončenia.

Viete o aký typ dokončenia stavby máte záujem? Napríklad hrubá stavba domu zahŕňa základy, stavbu stien, stropov a strechy. Vedeli ste, že cena hrubej stavby sa obvykle pohybuje okolo 30-50% celkových nákladov na stavbu domu? Pri plánovaní stavby domu je dôležité mať presne vypracovaný projekt, ktorý zahŕňa všetky technické detaily a špecifikácie. Cena projektu domu sa môže líšiť v závislosti od zložitosti a veľkosti projektu.

Základy domu sú zase jednou z najdôležitejších častí stavby. Cena základov domu závisí od typu terénu, použitých materiálov a potrebných technických riešení.  Ak však preferujete komplexné dokončenie stavby na mieru, cena domu na kľúč bude zahŕňať všetky fázy výstavby až po finálne dokončenie. To zahŕňa hrubú stavbu, inštalácie, dokončovacie práce a všetky potrebné služby. Cena domu na kľúč za m² sa môže líšiť v závislosti od použitých materiálov či vašich nárokov.

Zistite, koľko stojí stavba domu podľa vašich predstáv. Okrem bežných rodinných domov sa zaoberáme stavbou developerských projektov, bytových domov a iných typov stavieb. Teda v prípade, že máte záujem o nacenenie aj iného typu stavby, tak nás neváhajte kontaktovať.

kolko-stoji-stavba-domu-matystav-bezplatne-nacenenie